«1...7071727374...217»

Felhasználó
10 éve
Nem vagyok én büszke. Tévedsz, ha ezt hiszed.
Nem úgy nézel ki, mint ha valaki nagyon szégyellné magát, hiszen, még mindig itt jár a szád...
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Rami, kuszólt a lyuk a gödörből.;)
Én csak azért vagyok itt, mert nem akarom, hogy az eha legyen a legnézettebb klánfórum.

Felhasználó
10 éve
De istenemxd, ki szerkesztette at az uzenetemet...?????:(
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Totyaa xd

Felhasználó
10 éve
De istenemxd, ki szerkesztette at az uzenetemet...?????:(
Velem ne packázz! :DD
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Mamudisxd, skype?xd
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Ja... xD
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Na megyk, cs, ne szerkezd att...!!!!!!;)

Legutóbb szerkesztve ZsoMBii által.

"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."

Felhasználó
10 éve
Jeee! Van WIFI! :DDDDD
cooltext1161798912_www.kepfeltoltes.hu_.png

Felhasználó
10 éve
Nalunkisxd, ammm ti holis vagytok?;)
"Körbeutaztam a világot, sok-sok emberrel találkoztam. Minden hegyet megmásztam, minden óceánt átszeltem. Rengeteget tanultam. Ne próbálj lelőni kicsi pisztollyal egy nagy embert. A jóból soha nem árt meg a sok, az önmérséklet gyávaság. Szeretkezem, háboruzom. Ízig vérig elit kommandós vagyok."
«1...7071727374...217»